KONST / Litografier / Färglitografi 7585189
nr 758 5189
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Salvador Dalà (1904-1989), signerad, bladets mått: 43x35, oramad
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 14 maj 2012
kl 19:58:57
700 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.100 kr
6